Aktüel Ürün Kataloglarının mail adresine gelmesini ister misiniz, üstelik ÜCRETSİZ ve anında... Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup açılan formu yollayın ve e-mailinize gönderdiğimiz bağlantıyı onaylayın.

İletişim

Aktüel Ürün Haber sitesi içeriği, haberleri ve incelemeleri editörler tarafından hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu içerikler hakkında tüm bilgiler sitemizin “Yasal Uyarı” sayfasında paylaşılmıştır.

Sitemizde yer alan içerikler, makaleler ve haberler hakkında gerekli yasal bilgiler sitemizin “YASAL UYARI” sayfasında paylaşılmıştır. Site editörlerimize ve site sahiplerimize ulaşabilmek için şu bağlantılarını kullanabilirsiniz:

Sitemizin resmi mail adresi: info@aktuelurunhaber.com

BU ADRESLERE ÖNERİ – ŞİKAYET ve TALEPlerinizi yazabilirsiniz.

Bu websitesi 14.02.2017 itibari ile bedelsiz olarak devredilmiştir. Yeni sahibinin yapacağı işlemlerden eski sahipler sorumlu değildir. Devredilen eski site içerikleri A101, Şok, Hakmar marketlerden oluşmaktadır. Yeni marketler ve yeni tarihli inceleme haberlerinden eski site sahibi sorumlu tutulamaz.

Yorumlar
  1. Mehmet dedi ki:

    18 mayıs günü a 101 in kataloğundaki seg marka 7 kg kapasiteli 1000 devir özelliğindeki çamaşır makinasını aldım ama aradan 8 gün gecmesine rağmen halen bana ulaşmadı neden acaba sorabilirmiyim

Doğrulama Kodunu Giriniz. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sitede Arama Yap
Facebook'da Biz
Aktüel Haberler Listesi
Sponsorlu Bağlantılar
A101 Katalogları
Hakmar Katalogları
Hakmar Katalogları