Aktüel Ürün Kataloglarının mail adresine gelmesini ister misiniz, üstelik ÜCRETSİZ ve anında... Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup açılan formu yollayın ve e-mailinize gönderdiğimiz bağlantıyı onaylayın.

Yasal Uyarı

ABD ve TÜRKİYE için bulundurulması zorunlu olan “Yasal Uyarı ve Gizlilik Politikları”‘nı bulunduran sayfadır. Bu sayfada yer alan hükümler siteye erişim sağlayan herkes tarafından kabul edilmiş sayılır.

Site Sahibi Gerçek Kişiler İçin Tanıtıcı Bilgi Formatı :

Sahibi: AktuelUrunHaber.Com
Lokasyon : TÜRKİYE ve ABD
e-Posta: [email protected]

 

BU SİTE GENEL İNTERNET KULLANICISINA UYGUNDUR, GÜVENLİ İNTERNETİ DESTEKLER.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

 • Sitede yayınlanan koleksiyonlar, ürünler, katolog resimleri, haberler, röportajlar ve logolar marka sahiplerine aittir.
 • Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
 • Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.
 • İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
 • Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.
 • Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.

İçerik ve Yasal Uyarılar

Bu bölüm, AktuelUrunHaber.Com ‘un içeriği ve bu içeriğin kullanımı ile ilgili yasal uyarıları kapsamaktadır. Bu yasal uyarılar önceden haber vermeksizin  AktuelUrunHaber.Com tarafından değiştirilebilir.

Genel Uyarılar

 1. Bu site  AktuelUrunHaber.Com ‘a aittir ve Aktüel Ürün Haber tarafından işletilmektedir. Url adresi https://aktuelurunhaber.com şeklindedir ve bundan sonra “site” olarak anılacaktır.
 2. Sitenin tüm hakları saklıdır. (Copyright)
 3. Bu sitede yer alan üçüncü şahıslara ait diğer ürün veya hizmet markaları ve şirket unvanları hakkında tasarruf yetkisi tamamen ilgili üçüncü şahıslara ait olup, bu markalar ve şirket unvanları sahiplerinin adına tescil edilmiş olabilir. Üçüncü şahıslara ait bu marka veya şirket unvanlarının izinsiz kullanımı halinde yasal sorumluluk kullanıcıya aittir.
 4. İşbu sitenin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm doküman, belge, bilgi, veri, makale, program v.b. hakları saklıdır. Bu sitenin tamamının veya bir bölümünün,  AktuelUrunHaber.Com ‘un yazılı izni olmaksızın, herhangi bir şekil ve ortamda kopyalanması veya yeniden yaratılması veya başka bir site veya medyada yayınlanması veya başka bir yere taşınması kesinlikle yasaktır.
 5. Kullanıcılar, ziyaretçiler ve üyeler sitede yer alan tüm uyarılara, sitenin kullanımına ilişkin olarak  AktuelUrunHaber.Com tarafından belirlenen hüküm ve şartlara ve yürürlükteki mevzuata aynen uyacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcılar, ziyaretçiler ve üyeler, sitede sunulan hizmetleri, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili kanun hükmündeki kararnamelerden doğan her türlü fikri (telif) ve sınai mülkiyet hakları  AktuelUrunHaber.Com ‘a ait olmak koşuluyla kişisel amaçları için ve izin verilen hallerde ticari amaçlarla kullanabilirler.

Haber İçerikleri Hakkında Ek Bilgiler

Burada haberi yapılan içeriklerin tamamı halka reklam edilen içeriklerdir. Broşürler, kataloglar, ürünler ilgili market veya mağazanın yayınlamış olduğu içeriklerden oluşur. Sitemiz hiç bir mağazanın veya marketin ürünlerini karalamamaktadır, kötülememektedir ve sitemiz katalog veya ürünler hakkında yanıltıcı bilgiler vermemektedir.

Site İçeriği

Bu site aşağıdaki içerik bileşenlerinden oluşur.

 1. AktuelUrunHaber.Com logosu
 2. AktuelUrunHaber.Com tarafından oluşturularak, kullanıcılar ve üyelere sunulan içerik.
 3. Üçüncü taraflardan sağlanarak, kullanıcılara sunulan içerik.
 4. Sponsorlar, reklam verenler ve mal/hizmet sağlayıcılar tarafından sağlanan içerik.
 5. Kullanıcılar, ziyaretçiler, editörler ve üyeler tarafından veri girişi, mesaj gönderme, dosya yükleme, v.b. yollarla sağlanan içerik.
 6. İçeriğin sunumu amacıyla AktuelUrunHaber.Com tarafından geliştirilerek veya üçüncü taraflardan tedarik edilerek kullanılan yazılım kodları ve etkileşimli alanlar.

Yasal Uyarılar

 1. Sitede yer alan ve bizzat AktuelUrunHaber.Com tarafından oluşturulan yazı, doküman, makale, bilgi, yazılım v.b. her türlü materyal ve içeriğin eser sahibi AktuelUrunHaber.Com olup, bu materyal ve içeriğin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan her türlü fikri mülkiyet (telif) hakkı AktuelUrunHaber.Com ‘a aittir. AktuelUrunHaber.Com tarafından oluşturulan site içeriği, AktuelUrunHaber.Com yöneticileri tarafından, bilimsel prensipler ve etik kurallar çerçevesinde, yüksek kalite ve mutlak kamu yararı hedefi ile hazırlanmaktadır. Buna rağmen AktuelUrunHaber.Com bu sitede yer alan yazı, doküman, makale, bilgi, yazılım v.b. her türlü materyalin ve sunulan diğer malzemelerin kesin doğruluğunu, uygunluğunu, güvenilirliğini ve yeniliğini garanti etmez.
 2. Üçüncü şahıslardan yazılı izinleri alınmak suretiyle temin edilen ve sitede Kullanıcı, ziyaretçi ve üyelerin hizmetine sunulan her türlü yazı, rapor, makale, haber, belge, doküman v.b bilgiye ilişkin fikri mülkiyet (telif) haklarınin sahibi, söz konusu web sayfasında adı eser sahibi olarak zikredilen gerçek veya tüzel kişidir. Eser sahibinin adının zikredilmediği durumlarda, söz konusu haklar AktuelUrunHaber.Com ‘a aittir. Kullanıcılar, ziyaretçiler ve üyeler, üçüncü şahıslardan temin edilecek bu tür yazı, rapor, makale, haber, belge, doküman v.b bilgiye ilişkin olarak eser sahibinin koyduğu her türlü kısıtlama ve şartı aynen kabul ettiklerini beyan ve taahhüt eder. Üçüncü şahıslardan rapor, yazı, makale, görüş, haber, v.b. şekilde alınarak sunulan bu bilginin içeriğinden, söz konusu bilgiyi temin eden üçüncü şahıs bizzat sorumludur. Bu kapsamda, sitede yer alan üçüncü şahıslara ait düşünce ve ifadelerin sorumluluğu da düşünce ve ifade sahibine ait olup, bu düşünce ve ifadelerden dolayı AktuelUrunHaber.Com ‘un herhangi bir sorumluluğu yoktur. AktuelUrunHaber.Com, üçüncü şahıslardan sağlanan her türlü belge, doküman, bilgi ve diğer malzemelerin kesin doğruluğunu, uygunluğunu, güvenilirliğini ve yeniliğini garanti etmez.
 3. İkinci maddede belirtilen hükümler AktuelUrunHaber.Com sponsorları, reklam verenleri ve sitede mal ve hizmet sağlayıcı olarak yer alan üçüncü şahıslar tarafından sağlanan her türlü yazı, rapor, makale, haber, belge, doküman v.b bilgi ve malzeme için de geçerlidir.
 4. AktuelUrunHaber.Com, AktuelUrunHaber.Com üzerinden yalnızca kendi standartlarına ve yürürlükteki yasal düzenlemelere uygun olan “üçüncü şahıslara ait Web Sitelerine” link sağlamaya dikkat etmektedir. Ancak, link sağlanan bu “üçüncü şahıslara ait Web Sitelerinin” içeriği, bu siteler AktuelUrunHaber.Com tarafından denetlenmediğinden, AktuelUrunHaber.Com ‘dan habersiz olarak değiştirilebilir. AktuelUrunHaber.Com ‘un bu tür değişiklikleri haber verme yükümlülüğü bulunmadığı gibi, AktuelUrunHaber.Com bu değişikliklerden sorumlu değildir. İşbu AktuelUrunHaber.Com sitesi ve üçüncü şahıslara ait sitelerdeki her türlü belge, doküman, bilgi ve malzeme “olduğu gibi” sağlanmakta olup, bu belge, doküman, bilgi ve malzemelere ilişkin olarak AktuelUrunHaber.Com ve üçüncü şahıslar tarafından (doğruluk, kesinlik, güvenilirlik, kesintisiz çalışma dahil) açık ya da zımni her hangi bir garanti verilmemektedir.
 5. Kullanıcılar, ziyaretçiler veya üyeler tarafından veri girişi, mesaj gönderme, dosya yükleme, v.b. yollarla sağlanan her türlü bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal ve içeriğin (bundan sonra hep birlikte “İçerik” olarak anılacaklardır.) sorumluluğu işbu İçeriği sağlayan Kullanıcı veya Üyeye aittir. Bu yollarla İçerik sağlayan kullanıcı veya Üye, bu İçerik üzerinde, hizmet alımı veya verilmesine ilişkin yapılacak anlaşma hükümleri saklı kalmak koşuluyla, AktuelUrunHaber.Com ‘a “ücretsiz, süresiz, münhasır olmayan, devredilebilir ve herhangi bir sınırlamaya tabi olmayan” bir kullanım yetkisi vermeyi kabul ve taahhüt eder. Bu kullanım yetkisi kapsamında AktuelUrunHaber.Com söz konusu İçeriği işleme, kopyalama, çoğaltma, üçüncü şahıslara dağıtma, izne gerek kalmadan değişiklik yapma ve sitede yayınlama hakkına sahip olacaktır. Ayrıca, kullanıcılar ve Üyeler temin edecekleri bu tür İçeriğin yanlış, yanıltıcı, saptırılmış, doğru olmayan, haksız rekabet yapan veya buna neden olan, küfür mahiyetinde olan, kaba, terbiyesiz, bayağı, nefret uyandıran, tacizkar, müstehcen, tiksindirici, iğrenç, suistimal edici, cinsellikle ilgili, tehdit edici, saldırgan, karalayıcı, bireysel gizliliği zedeleyen, ırkçı, insani-ahlaki-dini değerlere saygısız, yasa dışı etkinlikleri savunan, herhangi bir kanuna uygun olmayan veya suç teşkil edebilecek unsurlar içermeyeceğini kabul ve taahhüt ederler.
 6. AktuelUrunHaber.Com, kendisi tarafından geliştirilen veya üçüncü şahıslardan temin edilen yazılım kodları da dahil olmak üzere, sitede sunulan bilgi, belge, doküman ve malzemelerin içerisinde bulunan işlevlerin kesintisiz devam edeceğine ya da hatadan arınmış olacağına, sorunların giderileceğine ya da forum alanları gibi etkileşimli alanlar ve bunları erişilebilir kılan hizmet birimi de dahil olmak üzere, işbu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğuna dair hiçbir garanti vermez.
 7. Yürürlükteki mevzuatın müsaade ettiği ölçüde AktuelUrunHaber.Com, bu sitede sunduğu hizmetler kapsamında belirli bir amaca uygunluk, kesintisiz devamlılık, güncelleme, işlevsellik, doğruluk, hatasızlık dahil, açık ya da zımni hiçbir garanti vermemektedir.
 8. AktuelUrunHaber.Com, siteye giriş ve sitenin kullanımı, sitedeki herhangi bir içeriğin, görüntünün veya yazılımın indirilmesi v.b. nedenlerle Kullanıcı ve Üyelerin bilgisayarlarında veya diğer aygıtlarında meydana gelebilecek zararlardan (veri kaybı dahil) sorumlu değildir.
 9. Bu sitede yer alan bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal, içerik ve her türlü malzemenin kullanımından doğabilecek veri kaybı, kar mahrumiyeti, işin kesintiye uğraması dahil her türlü zarardan bizzat ilgili Kullanıcı/ziyaretçi/üye sorumludur. Kullanıcılar, ziyaretçiler, botlar, editörler ve üyeler kullanımdan doğan bu tür zararlardan dolayı AktuelUrunHaber.Com ‘dan tazminat talebinde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcı ve Üyeler, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır. Bu site içeriğinin Kullanıcılar, ziyaretçiler, botlar, editörler ve üyeler tarafından hukuka veya işbu sitede yer alan hüküm ve şartlara aykırı kullanımından ötürü doğabilecek her türlü zarardan (üçüncü şahısların fikri ve sınai mülkiyet haklarının ihlali dahil) ilgili Kullanıcı veya Üye sorumlu olacaktır.
  10. Bu siteden yararlanan tüm Kullanıcılar, ziyaretçiler, botlar, editörler ve üyeler yukarıdaki hükümleri kayıtsız şartsız aynen kabul etmiş sayılırlar. Bu şartları kabul etmeyen Kullanıcılar, ziyaretçiler, botlar, editörler ve üyeler sitede sunulan hizmetlerden yararlanamazlar. Üyeler, işbu maddelere ek olarak, sitede yer alan Üyelik Sözleşmesi hüküm ve şartlarına uymakla da yükümlüdür.

Bu maddelerin tamamı bu siteden yararlanan kullanıcılar, botlar, 3. taraflar ve üyeler tarafından kayıtsız şartsız kabul edilmiş sayılır.

İletişim Sayfamız : https://aktuelurunhaber.com/iletisim/

Yorumlar

Sitede Arama Yap
Facebook'da Biz
Aktüel Haberler Listesi
A101 Katalogları
BİM Katalogları
ŞOK Katalogları
Hakmar Katalogları